En iyi Metaverse Coin Sepeti 🚀 Yükselmesi Beklenen Metaverse Coinleri Neler?Kripto para Trader’ı Austin Arnold, temel olarak en fazla potansiyele sahip olduğuna inandığı metaverse coin’leri listeledi. Analist, metaverse’ün geliştirilmesi için gerekli bir altyapı olduğunu söylüyor ve eşler arası video dağıtım blokzinciri Theta Network’ü kaliteli bir yatırım olarak görüyor.
Listede bir sonraki coin, blockchain ölçeklendirme çözümü MATIC tarafından desteklenen çok bölgeli bir fantezi oyunu olan Gaia Everworld oluyor.
Çeşitli krallıkları kontrol edebildiğiniz bu oyunun kripto varlığı da Metaverse’ün başarılı isimlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.
Bir diğer kripto varlık ise NFT’ler ile de alakalı Solana tabanlı uzay temalı bir macera oyunu olan Star Atlas.
Gün geçtikçe büyüyen kitlesinin yanı sıra güçlü isimler tarafından da desteklenmesi Atlas’ı son derece önemli bir noktaya taşıyor.
Analist son olarak, Axie Infinity ve Mana’ya da değiniyor.
Özellikle Mana’nın Metaverse kripto paralarına öncülük ettiği sıkça dile getiriliyor.
Sizler Metaverse’ün getireceği yenilikler hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kripto101’i Spotify’da Dinlemek İçin;

Neşeli Podcast’i Spotify’da Dinlemek İçin;

Bitcoin Haberleri;

Eğlenceli İçerikler;

Kripto Para Haberleri;

Kripto Paralar Nedir;

Haftalık Bültenler;

100 Liram Ne Oldu;

Ekonomi Haberleri;

Nedir & Nasıl;

Coinkolik, kripto paralar, Blockchain, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini kapsayan içeriklerle takipçilerini tümüyle bağımsız bir şekilde besleyen bir haber platformudur. Dijital para topluluğunun uzman görüşleri ve yorumlarıyla en son haberleri, fiyat analizlerini ve gelişmeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Kripto para dünyası her geçen gün daha da gelişiyor. Giderek artan sayıdaki işletme, girişimci, yatırımcı ve bu teknolojiyi benimseyen insanlarla birlikte olmaktan, bu yeniliklerin getirdiği birçok avantaj hakkında konuşabiliyor olmaktan doları gurur duyuyoruz.

Günümüzde kesin olan bir şey var; kendini eğitmek, yeni finansal ve teknolojik yeniliklerden haber olmak. Coinkolik ailesi olarak size bunu sağlamak için varız. Coinkolik, kripto paralarla ilgili paylaşımlar yapmak için 2016 yılında kuruldu. O günden bu yana bu iş için güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı başardık. 4 yıl içinde kripto para haber platformlarının lideri haline geldik.

Daha fazla bilgi için;

Anasayfa

Coinkolik ile iletişime geçmek için;

İletişim

YouTube kanalımıza abone olmak için ➤ https://www.youtube.com/channel/UCIUbM16EzK7Kqzxs2yHs2mw?sub_confirmation=1

Coinkolik sosyal medya adresleri;
Twitter ➤ https://www.twitter.com/coinkolik
Telegram ➤ https://t.me/coinkolik
Facebook ➤ https://www.facebook.com/coinkolik
Instagram ➤ https://www.instagram.com/coinkolik
Linkedin ➤ https://www.linkedin.com/company/coinkolik
Medium ➤ https://medium.com/@coinkolik
YouTube ➤ https://www.youtube.com/channel/UCIUbM16EzK7Kqzxs2yHs2mw

📋
Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bunlar sadece kişisel görüşler ve haber niteliği taşıyan bilgilerdir. Bu görüşler ve ifadeler, mali durumunuz risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.
📋
#coinkolik #kriptopara #metaverse

Leave a Comment